سیم پیچ باکیفیت در الکتروموتور ومات

الکترو موتور در حال حاظر الکتروموتور ومات جداگانه تولید نمیکند اما گفتگو هایی که با مدیر عامل آن شده قصد خط تولید جدید برای توضیع جداگانه ی ترمز را در سال جدید استارت بزنند. شرکت ومات در تمامی محصولات خود سیم پیچی های خود مس ها خالص استفاده میکند تا برق با تمام قدرت خود به موتور و ترمز برسد.

 برای همین موتور از لحاظ سیم پیچی بسیار مقاوم بوده و مهندسان آن مقاوت آن را کاملا تضمین کردن اند. کمتر کسی در سیم پیچی الکتروموتور ومات مشکل برخورده است. یکی از دلایل  سیم پیچی خالص این است که مهندسان میدانند کاربر و مستری هایی که این موتور ار خریداری میکنن نیازمند آن است تا موتور شبانه روز و یا چندید هفته به صورت متوالی کارکند. برای همین میتوانید با خیال راخت استفاده ی طولانی از این موتور در صنایع خود داشته باشید.

الکتروموتور ومات

بلبرینگ پرقدرت

برای اینکه به شما بگوییم که بلبرینگ های ایتالیایی خوب هستند الکتروموتور ومات با یک ذکر مثال میتوانیم به شما ثابت کنیم. اگر داشید داشته باشید برایتان اتفاق افتاده که ماشینتان از قسمت بلبرینگ خراب شده باشد و هنگامی که ماشین را به تعمیرگاه میبرید مکانیک از شما درخاست میکند که یا بلبریگ آلمانی و یا ایتالیایی برای ماشینتان بگیرید.علت آن هم این است که بلبرینگ های آلمانی مقاوت بیشتری دارند و بلبرینگ های ایتالیایی هم مقاوت بیشتر و هم سر و صدای کمتری دارند.

برای همین این شرکت ایتالیایی در الکترو موتور های خود از بلبرینگی که الکتروموتور ومات در شرکت خود تولید شده است استفاده میکند. این بلبرینگ ها تقریبا میتوان گفت صدایی از خود تولید نمیکنند. این ساچمه های این بلبرینگ نیز به صورت آلومینیومی بوده است و تمام ساچمه ها قبل از نصب روغن کار میشود. به دلیلی حالت بسته این بلبلرینگ و ساچمه ها دارند نیازی شرکت تولید کنند به صورت حرفه ای روغکاری کرده و دیگر نیازی به روغن کاری مجدد ندارد.

روتور قفس سنجابی بالانس شده به روش استاتیک

این روتور برای الکتروموتور ومات تکفاز بسیار مناسب است زیرا مس علاو بر آنکه جلوی برق دزدی موتور میگیرد،نصبت به قفسه های آهنی و گالوانیزه ای نیز سبک تر است و علاوه بر آن مزایای فراوانی دارد که در تخصص ما نیست. این روتور تمام مس با تراش کاملی که خودره است بسیار بالانتس و استاتیک میباشد. این به موتور نیز اجاز میدهد لرزه های کاذب را بگیرد یعنی  لرزه ی ذاتی موتور را گرفته و اگر لرزه ای از موتور تولید شود علت آن موتور نیست. همچنین تولید و طراح کنندگان این روتور تلفات حراتی و انرژی روتور را تضمین کرده اند.

بسیار کم مصرف بودن موتور

یکی از دلایلی که این موتور در اروپا محبوب میباشد کم مصرف بودن آن است به دلیل که در اروپا مالیات های سنگینی برای مردم وضع شده است  و حتی برای آب و برق باید پول پرداخت شود برای همین مردم اروپایی باید وسایلی که مصرف میکنند بسیار کم مصرف باشد. این شرکت ایتالیایی فکر آنرا  نیز کرده است و موتور های خود نسبت به موتور های چینی کم مصرف میباشد. و حتی بر اساس استاندار های وضع شده نیز پایین تر است .

به همین خاطر محصولات شرکت ومات برچسب سبز محیط زیست گرفته است. این محصول هم کم مصرف است و هم برای محیط زیست ضرر خاصی ندارد. این شرکت علاوه بر این که کم مصرف نیز است و ظاهری بسیار شیک را دارا میباشد شرکت الکتروموتور ومات با اینکه ایتالیایی است اما همانند آلمانی ها محصولات خود را بسیار پر سرعت، دقیق و ظریف تولید میکنند.

این الکتروموتور ومات برای دو گروه  VMB برای کسانی که نیاز به گشتاوری های اولیه پایینی نیاز دارند و VMC برای کسانی که نیاز به گشتاروی های اولیه بالایی نیاز دارند تولید میگردد که در ترمینال و باکس دوخازن تعبیه شده است.

مقالات مرتبط:

معرفی الکتروموتورهای ایرانی

ترمز موتور الکتریکی چینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *