پمپ شناور پمپیران

شرکت پمپیران، الکتروموتور جمکو در سال 1354 با انگیزه تولید پمپ های مختلف در زمینه مصارف شهری و صنعتی و کشاورزی تاسیس شد و در حدود سال 1367 موفق به دریافت پروانه تاسیس طراحی و تولید انواع پمپ های صنعتی و سانتریفیوژ گردید. شرکت پمپیران دارای گواهینامه معتبر بوده و انواع پمپ های تولید شده مطابق استاندارد های جهانی و دارای بالاترین کیفیت می باشد. پمپ ها یکی از اصلی ترین قطعات در صنعت میباشند شرکت پمپیران با طراحی و تولید به روز و با کیفیت انواع پمپ ها در صنعت پمپ سازی از نمونه های تولید کننده میباشد.

الکتروموتور جمکو

ویژگی های پمپ شناور پمپیران

طراحی ویژه پمپ پمپیران در هیدرولیکی بودن ، بهینه سازی و بهبود عنلکردی، طراحی ویژه و استاتیکی پمپ و.. پمپ شناور یک یا چند طبقه به صورت یک مکشه و محفظه با برش شعاعی و مخصوص نصب عمودی یا افقی میباشد که بسته به محل و نوع نیاز به پمپ شناور نصب میگردد.

این پمپ ها دارای سوپاپ یک طرفه میباشند ، همچنین یک محفظه بین موتور و پمپ توسط صافی مکش مانع از رسیدن ذرات آب به موتور پمپ میگردد. تمتم قطعات پمپ شناور پمپیران از آلیاژ چدن بوده و همچنین قطعاتی که در تماس مستقیم با آب هستند توسط ضد زنگ پوشانده شده اند، پروانه های پمپ بالانس دینامیکی شده هستند ، قطر سوپاپ های پمپ شناور پمپیران 1/2 تا 8 اینچ میباشد و دمای آب برای استفاده در داخل پمپ 30 درجه میباشد، ظرفیت آبدهی این پمپ ها 5 تا 650 متر مکعب در ساعت و در ارتفاع 300 متر میباشد که این مقدار قابل توجهی می باشد.

این نوع از پمپ ها طراحی شده اند برای آبهای سرد و تمیز که میتوان شرایطی را انتخاب کرد که امکان پمپاژ انواع مایعات از آب تمیز تا انواع مایعات را فراهم نماید .

پمپ شناور پمپیران چه کاربردی دارد ؟

برای تامین آب اضطراری

جهت شستشو جهت مصارف صنعتی و آتشنشانی

جهت سیستم های آبیاری

زهکشی آبهای زیر زمینی

تاسیسات تصفیه آب

ایستگاهای تقویت فشار

جهت استفاده در معادن و آبنماها

برای منتقل کردن آبهای تمیز یا دارای کمی املاح در مصارف آبیاری

جهت کشیدن آب از چاه های عمیق و نیمه عمیق

فروشگاه صنعت ترمز ارائه کننده انواع پمپ شناور در برند های مختلف با گرارنتی معتبر می باشد جهت اطلاع از موجودی انبار و قیمت محصولات به سایت  sanattormoz.irمراجعه فرمایید.

الکتروموتور جمکو

موسسه صنعتی جمکو از تولیدکنندگان مطرح الکتروموتور میباشد. شرکت جمکو با تولید الکتروموتور جمکو در دو مدل تک فاز و سه فاز و انواع موتور الکتریکی ، الکتروموتور گیربکس دار، موتور الکتریکی گیربکس دار و … در سال 1369 به صورت رسمی تاسیس گردید. انواع الکتروموتور جمکو به صورت صنعتی ابتدا طراحی سپس تولید و در نهایت تست میگردد.

الکتروموتور جمکو بر اساس نوع نیاز صنایع تولید و مورد استفاده قرار میگیرند. انواع الکتروموتور های جمکو:

1- الکتروموتور جمکو فشار ضعیف

2- الکتروموتور فشار متوسط

3- الکتروموتور خاص

آشنایی با الکتروموتور جمکو

الکتروموتور جمکو از مدل فشار ضعیف با سری YD به شکل سه فازی بوده جنس پوسته آن از چدن میباشد و از پر کاربردترین الکتروموتور های صنعتی میباشد توان این نوع از الکتروموتور های جمکو بین 11 تا 90 کیلووات میباشد، لرزش و سر و صدای کمی دارد راندمان و گشتاور آن بسیار بالاست.

الکتروموتور جمکو از مدل فشار متوسط با سری YK که این الکتروموتور نیز از نوع سه فازی است و جنس پوسته آن از فولاد میباشد و در صنایعی نظیر کمپرسورها ، پمپ ها و … کاربرد دارد. توان این الکتروموتور 10 MV بر اساس استاندارد میباشد، لرزش و سر و صدای کمی دارد راندمان و گشتاور آن بسیار بالاست و مجهز به سنسور دما نیز میباشد. از الکتروموتورهای فشار قوی میتوان به الکتروموتور جمکو با سری YR یا YJS اشاره کرد.

شرکت جمکو چندین مدل الکتروموتور ضد انفجار نیز تحت لیسانس فرانسه و کشور ایتالیا تولید کرده استالکتروموتور های تک فاز اداری، بیمارستانی ، صنعتی و کوچک نیز تولید کرده است. الکتروموتور سه فاز صنعتی، اداری ، کوچک ، تجاری و گیربکس دار نیز از تولیدات شرکت جمکو میباشد.

مقالات مرتبط:

ترمز الکتروموتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *