ترمز SEW

ترمز SEW: در حالت کلی ترمزی است که روی الکتروموتورها کار می‌شود که به ترمز الکترومغناطیسی هم معروف است. اساسا این مدل ترمزها به دو صورت تک و یا دوبل تولید می‌شوند و از نظر تنوع و گشتاور هم در طیف وسیعی تولید می‌شوند. می‌توانید ترمزهای SEW را به صورت تک فاز یا سه فاز از نمایندگی‌های فروش تهیه کنید البته که افلب الکتروموتورها را به صورت ترمزدار تولید می‌کنند.
لازم به اشاره است که در ساختار این ترمز می‌توانید آهنربای الکتریکی و لنت و صفحه و یک هزار خار مشاهده کنید. این مدل ترمز مگنتی یا همان مغناطیسی با برقدار شدن، مگنت لنت را از صفحه آزاد می‌کنند و در نهایت هم روتور الکتروموتور شروع به چرخش می‌کند.
در این صورت نیروی مغناطیسی که بین بدنه و صفحه ایجاد می‌شود بر نیروی دیگر غلبه خواهد داشت. اما با قطع شدن جریان روتور الکتروموتور را به خود می‌چسباند و این کار باعث ترمز گرفتن می‌شود.

معرفی برند ترمز SEW

برند SEW یک برند آلمانی است که از جمله پیشگامان ساخت توسعه ابزارهای پیشرفته تست و اندازه گیری در کل جهان است. کمپانی SEW حدود ۷۵ سال است که در زمینه تولیدات خود توانسته محصولات متنوعی را برای بخش‌های صنعتی تولید کنید. برای مثال حدود ۲۰۰ قلم محصولات تولیدی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به ترمز، مولتی متر، گیربکس، تجهیزات اندازه گیری و… اشاره کرد.
تاریخچه این شرکت به سال ۱۹۷۳ بر می‌گرد که توسط آقای استنلی شای در زمینه تولید ابزارهای اندازه گیری و آزمون در کل جهان در شهر پان کیائو در کشور تایوان تاسیس شد. بخش تولید این شرکت از گذشته تا به حال با وجود نیروهای متخصص و ماهر با تلاش و کوشش مستمر توانسته که کیفیت محصولات خود را روز به روز افزایش دهند و همچنان اعتماد مردم به آن‌ها بیشتر شود.

نمایندگی ترمز SEW

گفتنی است که یکی از بهترین برندهای ارائه دهنده ترمز SEW است که همیشه اولویت خرید بسیاری از مشتریان بوده است. می‌توانید برای خرید این ترمز به صورت حضوری یا اینترنتی به فروشگاه صنعت ترمز مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی صنعت ترمز همیشه ارائه دهنده بهترین برندهای تولیدی است به همین دلیل در زمره بهترین نمایندگی‌های فروش قرار دارد. در این فروشگاه می‌توانید انواع ترمزهای SEW و الکتروموتور ترمزدار را تهیه و خریداری کنید؛ اساسا تمام این ترمزها از کیفیتی فوق العاده و قیمتی مناسب برخوردار هستند.

از آن جایی که این فروشگاه محصولات خود را مستقیما از شرکت دریافت می‌کند به همین دلیل قیمت رقابتی و کمتری را نسبت به سایر فروشگاه‌ها برای آن در نظر گرفته است. می‌توانید با اطمینان خاطر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خودتان را از صنعت ترمز تهیه کنید و از کیفیت ساخت و عملکرد آن لذت ببرید.

ترمز SEW چیست

مزایای ترمز SEW

ترمز SEW از مزیت‌های مختلفی بهره‌مند است که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

ایمنی کاملی دارد.
طراحی بدنه آن کوتاه است و همین مسئله باعث کاهش وزن و طول فریم موتور شده است.
موارد و گزینه‌های انتخابی برای شما بسیار گسترده است.
واحد تشخیص و مانیتورینگ سایش ترمز

تاریخ انتشار 1401/07/05